Mersin Tercüman Hizmeti

Mersinbook Arapça Tercüman Hizmeti

Hastanede Tercüman Hizmeti 2020

 

Cep: +90 538 316 9191 <<

 

Noter Onaylı Tercümanlık Hizmeti , Yeminli Tercümanlarımız ile Türkçe-Arapça veya Arapça-Türkçe çevirilerinize tercüman oluyoruz.

Çok iyi arapça konuşabilen deneyimli arkadaşlarımız ile hastane,okul, kişisel veya belge-kitap çevirileriniz için uygun fiyatlara tercümanlık hizmeti veriyoruz.

 

 

Mersin Özel Hastaneler,

Toros Hastanesi ve Mersin Üniversite Hastanesi,

Mersin Devlet Hastanesi

 

 

Mersin’de Taksi Tercüman

Mersin‘de ihtiyacınız olduğu anda bulunduğunuz yere taksi ile tercüman gönderiyoruz.

 

HİZMETLERİMİZ

 

 • Yeminli Tercüme
 • Noter Onaylı Tercüme
 • Ticari Tercümeler
 • Akademik TercümelerTeknik Tercümeler
 • Hukuki Tercüme
 • Kurumsal Tercüme
 • Kişisel Tercüme
 • Kitap Tercümesi
 • Hızlı ve Doğru Çeviri
 • Kaliteli Hizmet
 • Mersin Yeminli Tercüman Hizmeti
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

 

 

Tıbbı Tercüme

 

“Biz Tıp Alanındaki Raporlar, Dokümanlar, Kitap ve Broşürlerin Çevirileri için size Yardımcı Oluyoruz.”

Doktor raporlarının tercümesi, Reçete tercümesi, Teşhis ve tedavi içeren belgelerin tercümesi, Klinik raporların tercümesi, Üniversitelerdeki ve sağlık yayınlarındaki tıbbi makaleler ve araştırma yazılarının tercümesi, Prospektüs tercümesi, Sağlık sektörüne ait tanıtım amaçlı yazılar, broşür ve kitapçıklar tercümesi, İlaç tescil belgeleri tercümesi, Hasta bilgilerinin/raporlarının tercümesi, Bitkisel ürünlerle ilgili yayın ve broşürlerin tercümesini ve sağlık alanındaki tüm diğer belgelerin tercümelerini içeren tercüme hizmetimiz konusunda uzman tercümanlarımız özenle hizmet vermektedir.

Akademik Tercüme

“Biz, Öğretmen, Öğrenci ve Araştırmacıların Çevirilerinde Yardımcı Oluyoruz.”

Akademisyenler, Araştırmacılar, Öğrenciler ve Öğretmenlere yönelik hizmetlerimiz tez, araştırma notları ve her türlü bilgi kaynaklarının tercüme edilmesini kapsamaktadır ve bu hizmetimizi siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun fiyat koşulları ile sunmaktayız.

Tezler, Diploma tercümeleri, Ders Notları, Akademik Kitaplar, Yabancı Kaynakların tercümelerinde size Turkuvaz Tercüme destek olmaktadır.

Sözlü Tercüme Hizmeti

“Sözlü Tercüme, Sözlü Çevirmen”

Sözlü tercüme kaynak dilden hedef dile konuşma sırasında eş zamanlı tercüme edilen bir sistem olduğundan dikkat, bilgi, pratiklik ve deneyim gerektiren bir iştir. Bizim tercümanlarımızın deneyimleri ile görüşmelerinizi aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Toplantı, sempozyum, seminer, konferans, iş toplantıları, yabancı uyruklu misafir ağırlama, delegasyon ziyaretleri, ülke ziyaretleri, uluslar arası fuar ve geziler, basın toplantıları, TV programları, telekonferans gibi konularda tecrübeli tercüman kadromuzla sizlere en iyi şekilde tercüme hizmeti vermekteyiz.

Ardıl Tercüme

Ardıl tercümede tercümanlar katılımcılarla birlikte oturur ve herhangi bir ekipman kullanmaz. Konuşmacı belirli bir süre konuşur, bu konuşma boyunca tercüman notlar alır. Konuşmacı konuşmasını bitirir daha sonra tercüman konuşmanın anlamını hedeflenen dile tercüme eder.

 

 

Ticari Sözlü Tercümanlık

Resmi açılışlar, Ticari toplantılar, Kokteyller, Ticari sözleşmeler, İş yemekleri, Geziler, Basın toplantıları v.b. etkinlikler sırasında gerçekleşen sözlü tercüme hizmetini kapsar. Yeminli, Yasal Sözlü Tercümanlık, Resmi, Özel kurum ve bireyler için, hukuk, ticaret gibi konularda, konusunda uzman ve noter yeminli sözlü tercümanlarımız tarafından Noter, Mahkeme, Nüfus idaresi vb. gibi resmi makamlarda verdiğimiz hizmetlerdir.

Yabancı Konuk Karşılama ve Refakat

Bir iş görüşmesi için Türkiye’ye çağırdığınız konuklarınızın karşılanması, oteline götürülmesi, iş yemeklerine ve gezilere çıkartılması gibi her türlü desteği içeren sözlü tercüme servisimizdir.

 

مرسين مترجم  –  Mersin Mutarjim – Mersin Tercüman

 

Leave a Comment