Hatay Yöresel Ürünler

Hataybook.com Açıldı !

Hatay Antakya Yöresel Ürünler

 

Hatay Yöresel Site : www.hatayyoresel.site

 

Hatay’ın Yöresel ürünleri Hataybook.com ile evinize kadar geliyor. Hatay’da doğal olarak üretilen el yapımı sabunlar, zeytinyağları ve yöresel lezzetler anlaşmalı kargo firması ile Tüm Türkiye’de!

 

Hatay’dan Neler Alınır?

 

Hatay Medeniyetler Şehri olarak birçok medeniyete ev yapmış bir şehir olmasından dolayı gastronomi olarak oldukça gelişmiştir. Hatay’dan alınabilecek birkaç yöresel lezzetler şöyle; Hatay Künefesi, halhali olarak bilinen zeytin, Hatay Ekşisi, Antakya Zeytinyağı, Oruk, Kabak Tatlısı, Garlı Defne Sabunu….

 

Organik ve El Yapımı

Mağazada satılan tüm ürünler el yapımı ve organik. Hatay’ın merkezi Antakya’dan ve çevre illerden toplanan doğal ürünler en lezzetli haliyle kapınıza kadar geliyor.

 

 

40 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Müşteri memnuniyeti odaklı olan Hataybook.com, sizlere Cesmebook.com sponsorluğunda memnuniyet garantisi sunuyor ve online mağazası olan www.hataybook.com üzerinden 40 TL ve üzeri alışverişlerinizde Tüm Türkiye’ye olacak şekilde ücretsiz kargo hizmeti veriyor.

 

Çok al Az Öde !

Tanıtım amaçlı tüm ürünlerde çok al az öde kampanyası mevcut. 1 kg sabun yerine 3 kg sabun neredeyse %30 indirimli geliyor. Tüm ürünlere fatura kesiliyor ve ürünün orjinalliğinin garantisi veriliyor.

 

 

Diğer Mağazalar

Hataybook.com yalnız kendi sitesinde değil Trendyol, Hepsiburada, N11.com ve Gittigidiyor olmak üzere tüm popüler alışveriş sitelerinde de hizmet veriyor. “Hataybook” yazıp aratarak ürünleri satın alabilirsiniz.

 

En uygun fiyat garantisi hataybook.com’da…

 

 

Ürünleri incelemek için tıklayın: www.hataybook.com

 

 

Bunlara da bakabilirsiniz :

Leave a Comment